232. Trzy oceany – dobra dawka rozwojowa

W najbliższych tygodniach udostępnimy firmowo sześć wydarzeń, których ideą jest przegląd, wsparcie i podniesienie kompetencji menedżerskich, w obecnej sytuacji. Kilka tygodni temu napisałbym pewno „w czasie obecnego kryzysu”, jednak od kilku chwil nie myślę już o tym, co się dzieje jako „kryzys”, ale jako nowe „teraz”.

Nie wiadomo ile to „teraz” potrwa, końca raczej nie widać. Mamy zatem nową normalność i szereg ważnych pytań, które na końcu sprowadzają się do tego „jak żyć” – również (a może przede wszystkim) na niwie zawodowej. Proponujemy cykl darmowych wydarzeń rozwojowych, które składać się będą ze spotkań on-line, oraz zadań w formie mikrolearningu, na platformie rozwojowej. Zadania będą odbierane oraz analizowane pod kątem informacji zwrotnej przez trenerów i konsultantów House of Skills. Będą także nagrody :-)

Zaczynamy od tematów najbardziej chyba adekwatnych w chwili obecnej: zarządzania emocjami i zmianą w czasach niepewności. Szczegóły, w tym instrukcja jak dołączyć – poniżej. Zapraszam gorąco – będzie warto :-)

Udostępnij: