1. Witam serdecznie

Cześć. Nazywam się Michał Zaborek i jestem konsultantem. A od dzisiaj także ?bloggerem?. Lub po prostu ? założyłem bloga. Zawodowo zajmuję się podnoszeniem efektywności zespołów i organizacji, działając w tzw. ?miękkich? obszarach rozwojowych. Są to między innymi: kultura organizacyjna, systemy ocen, szkolenia, interwencje zespołowe. Więcej o mnie, w zakładce ?O autorze?.

Z blogowaniem biłem się z myślami od ładnych kilku miesięcy. Pytałem kilka osób, czy nie chciałyby spróbować razem ze mną (?w kupie siła?), ale nie trafiłem z tym pytaniem na dobry czas i grunt. Przekonał mnie w końcu post mojego serdecznego kolegi ? Marka Hyli, który na swoim blogu (Szkolenia XXI wieku) napisał podsumowanie swoich pierwszych 6 miesięcy blogowania pod tytułem ?Czy prowadzenie bloga ma sens??. Przekonał mnie na tyle, że pomyślałem ?hmm? a co mam do stracenia??. Najwyżej powiem jak Jack Nickolson w ?Locie nad kukułczym gniazdem? ? ?przynajmniej spróbowałem? (próbował wtedy oderwać zlew od podłogi i wybić nim okno ;)). Jestem też regularnym czytelnikiem kilku blogów, co pewno wpłynęło mocno na to, że ?korciło? mnie tak mocno, że stało się to nie do zniesienia.

Chcę pisać o tym, co jest moją pasją, o tym w czym działam i o czym czytam na co dzień. Mam nadzieję, że po 6 miesiącach tego eksperymentu, będę miał podobne odczucia jak Marek ? że zacząć było warto. A zatem start.

Udostępnij: