235. Szkoła coachingu i team coachingu House of Skills

W ostatnie lato zamieściłem tu krótki wywiad z Izą Kluzek-Kot, twórczynią szkół coachingu – wpis tutaj. Rozmowę tę polecam gorąco, tymczasem miło mi donieść, że z początkiem Nowego Roku 2021, szkoły wchodzą do pełnej oferty House of Skills, czyli firmy w której pracuję. :-)

Główne kursy są dwa i mogą być realizowane w formule otwartej (dla każdej zainteresowanej osoby) oraz w ramach programów firmowych. Szkoła coachingu to akredytowany przez ICF program przygotowujący do samodzielnej pracy w roli coacha. Ciekawą opcją jest szkoła team coachingu, która przygotowuje do samodzielnego prowadzenia procesów coachingowych w grupach i zespołach w oparciu o paletę narzędzi i podejść, a także pozwala na praktyczne sprawdzenie umiejętności pod okiem superwizora.

Oba programy na chwilę obecną realizujemy w trybie wirtualnym, ze wsparciem platformy rozwojowej. Kolejne edycje ruszają w marcu i kwietniu. Jeśli temat pracy takimi metodami jest dla Ciebie interesujący, to zapraszam gorąco na dwa webinary, które odbędą się w środę, 20 stycznia. Więcej tutaj: https://www.houseofskills.pl/strefawiedzy/podrozmenedzera Spotkania dedykowane są w szczególności menedżerom oraz tym, którzy myślą o rozwoju warsztatu coachingowego.

Na koniec – zapraszam do obejrzenia filmu informacyjnego o szkołach. Blisko poznałem ludzi tworzących Szkoły i z dużą satysfakcją mogę rekomendować te opcje rozwojowe, teraz już pod egidą House of Skills.

Udostępnij: